House Nordic Osaka Sofabord

Bedste pris
Stabil pris
1.999kr
2.415 krSPAR 17%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

Det stilfulde House Nordic Osaka sofabord er fremstillet i røgfarvet egefiner med en rund bordplade og moderne design. Det passer perfekt ind i ethvert hjem med sit elegante udtryk og solide MDF-konstruktion. Bordet leveres adskilt og er let at samle, ideelt til stuen eller hyggekrogen.

House Nordic Osaka Sofabord koster lige nu 1.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.999 kr (01. marts 2026) og 1.999 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC OSAKE SOFABORD SMOKED 70
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Osaka sofabord, rund røgfarvet egefiner
2.239 kr
+ fri fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Osaka Sofabord Sofabord, Egefiner, Smoked Ø70X45 Cm
2.384 kr
+ 59 kr fragt
Total: 2.443 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Osaka Sofabord, Smoked egfiner, Ø70cm
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Osaka sofabord Ø70cm egefiner
2.415 kr
Total: 2.415 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kaffeborde