House Nordic Osaka Sofabord

Bedste pris
Stabil pris
1.709kr
2.291 krSPAR 25%
hos ebuy24 DK
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Osaka sofabord er det perfekte valg til det moderne hjem. Lavet af natur egefiner og MDF, tilbyder dette runde bord et stilfuldt design med elegante lodrette trælameller. Med en diameter på 70 cm passer det perfekt ind i enhver stueindretning.

House Nordic Osaka Sofabord koster lige nu 1.709 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.710 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.709 kr (14. april 2026) og 1.710 kr (28. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.709 kr hos ebuy24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Osaka sofabord Ø70cm egefiner
1.709 kr
Total: 1.709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC OSAKE SOFABORD 70
2.000 kr
Total: 2.000 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Osaka sofabord, Natur, Ø70cm
2.085 kr
+ fri fragt
Total: 2.085 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Osaka sofabord, rund natur egefiner
2.229 kr
+ fri fragt
Total: 2.229 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Osaka Sofabord Sofabord, Egefiner, Natur Ø70X45 Cm
2.291 kr
+ 59 kr fragt
Total: 2.350 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kaffeborde