House Nordic Osaka Hjørnebord

Bedste pris
Stabil pris
1.079kr
1.259 krSPAR 14%
hos ebuy24 DK
På lagerFri fragtLaveste

Osaka hjørnebord fra House Nordic er udført i elegant naturfarvet egefiner. Med en størrelse på Ø40x50 cm passer det perfekt som stilfuldt supplement til din stue. Bordets runde form og diskrete design tilføjer en moderne touch til enhver indretning.

House Nordic Osaka Hjørnebord koster lige nu 1.079 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.080 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.079 kr (14. april 2026) og 1.080 kr (28. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.079 kr hos ebuy24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Osaka hjørnebord Ø40cm eg finer
1.079 kr
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Osaka Hjørnebord Ø40cm,H:50cm
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Osaka hjørnebord, rund natur egefiner
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC OSAKA HØJBORD 50
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Osaka Hjørnebord Hjørnebord, Egefiner, Natur Ø40X50 Cm
1.259 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.308 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sideborde