House Nordic Orlando Parasol

Bedste pris
Faldet 3.5%
1.399kr
2.072 krSPAR 32%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Oplev stil og beskyttelse med House Nordic Orlando Parasol. Denne luksusparasol er designet med læderbesætninger og UV 30+ beskyttelse, perfekt til at skabe skyggefulde områder i haven eller på terrassen. Nyd både funktionalitet og elegance i dit udendørs rum.

House Nordic Orlando Parasol koster lige nu 1.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (22. juni 2026) og 1.499 kr (14. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Orlando Parasol Sort
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Parasol, træstok, sort, 300x300 cm
1.449 kr
+ fri fragt
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Orlando parasol Ø300cm sort
1.475 kr
Total: 1.475 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Orlando Parasol Parasol, Træstok, Sort 300X300 Cm
2.072 kr
+ fri fragt
Total: 2.072 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.5%

Specifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Parasoller og solskærme