House Nordic Olvera Loungestol

Bedste pris
Stabil pris
2.899kr
3.856 krSPAR 25%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Olvera Loungestol er en moderne loungestol fremstillet i naturfarvet egetræ med et sort PU-sæde. Stolen har armlæn og måler 69 x 69 x 72 cm med en siddehøjde på 36 cm og siddedybde på 63 cm. Den passer perfekt til stuen, loungen eller kontoret og kombinerer minimalistisk design med funktionalitet.

House Nordic Olvera Loungestol koster lige nu 2.899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.899 kr (09. maj 2026) og 2.899 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.899 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Olvera Loungestol, sort pu sæde egetræ
2.899 kr
+ fri fragt
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC OLVERRA LOUNGESTOL 72
3.000 kr
Total: 3.000 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Loungestol, egetræ/PU sæde, natur/sort
3.039 kr
+ fri fragt
Total: 3.039 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Olvera lænestol natur,sort
3.185 kr
Total: 3.185 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Olvera Loungestol - Loungestol, Egetræ/Pu Sæde, Natur/Sort
3.856 kr
+ fri fragt
Total: 3.856 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic