House Nordic Olvera Fodskammel

Bedste pris
Stabil pris
1.306kr
3.899 krSPAR 67%
hos Billige Bolig Møbler
På lagerLaveste

House Nordic Olvera Fodskammel er en rektangulær skammel med ben i naturfarvet egetræ og sæde betrukket med brunt polyesterstof. Skamlen måler 53,5 cm i bredden, 43 cm i længden og 38 cm i højden. Den kan bruges både som ekstra siddeplads og til at hvile benene på. Maksimal belastning er 110 kg pr. sæde. Skummet er af polyurethan.

House Nordic Olvera Fodskammel koster lige nu 1.306 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 59 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.306 kr (09. maj 2026) og 1.306 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.306 kr hos Billige Bolig Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Olvera Fodskammel - Fodskammel, Egetræ, Natur/Brun Hn1084
1.306 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.355 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Olvera fodskammel, rektangulær brun polyester og natur egetræ
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bovari DK favicon
Bovari DK
Fodskammel til lounge stol egetræ natur/brun
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Gina puf brun
1.609 kr
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Olvera Loungestol & Fodskammel, Natur/Brun
3.899 kr
+ fri fragt
Total: 3.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic