House Nordic Nikko Skænk

Bedste pris
Faldet 7.7%
1.199kr
1.980 krSPAR 39%
hos Boboonline.dk
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Nikko Skænk tilbyder en elegant opbevaringsløsning med sit stilrene design. Skænken er udstyret med jalousilåger, der tilføjer et sofistikeret udtryk, og dens rummelige hylder gør det nemt at holde orden i hjemmet. Perfekt til en moderne indretning.

House Nordic Nikko Skænk koster lige nu 1.199 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (09. juli 2026) og 1.299 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Nikko skænk, m. 2 skydelåger og 1 hylde natur fyrretræ
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
NIKKO SKÆNK HØJ 3102000 SKARP PRIS MELAMIN MED EGELOOK
1.299 kr
+ 199 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Nikko skænk 2 låger fyr natur
1.349 kr
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic - Nikko Skænk, 80x40x87cm
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Bovari DK favicon
Bovari DK
Skænk i fyrretræ med 2 låger FSC®
1.799 kr
Total: 1.799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Nikko Skænk Skænk, 2 Låger, Natur 80X40X87 Cm
1.980 kr
+ fri fragt
Total: 1.980 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.7%

Specifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Buffetborde og sideborde