House Nordic Nikko Konsolbord

House Nordic Nikko Konsolbord kombinerer funktionalitet med elegance i sit minimalistiske design. Med rillede låger og en varm naturtræsfinish passer det perfekt ind i både moderne og klassiske hjem. Bordet er ideelt til at skabe en stilfuld atmosfære i din entre eller stue.

House Nordic Nikko Konsolbord koster lige nu 899 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 849 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 849 kr (13. marts 2026) og 899 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Nikko Konsolbord, natur, 100x30x80 cm
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Nikko konsolbord, m. 2 skydelåger natur fyrretræ
909 kr
+ fri fragt
Total: 909 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Nikko konsolbord 2 låger fyr natur
945 kr
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Nikko Konsolbord Konsolbord, 2 Låger, Natur 100X30X80 Cm
976 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.035 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Sofaborde