House Nordic Nazare Loungestol

Bedste pris
Stabil pris
3.070kr
3.999 krSPAR 23%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Nazare Loungestol er en loungestol med armlæn, betrukket med beige polyester stof og sorte ben. Stolen har en tidløs, rundet form, der indbyder til afslapning og passer ind i både stue og værelse. Den leveres samlet og har en maksimal belastning på 110 kg. Sædet har en højde på 45 cm og en dybde på 60 cm, mens stolen måler 79 cm i længden, 77 cm i bredden og 72 cm i højden.

House Nordic Nazare Loungestol koster lige nu 3.070 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.070 kr (09. maj 2026) og 3.070 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.070 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC NAZARE LOUNGESTOL GRÅ STOF 87
3.070 kr
Total: 3.070 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Nazare loungestol, m. armlæn beige polyester stof
3.209 kr
+ fri fragt
Total: 3.209 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Nazare lænestol beige
3.285 kr
Total: 3.285 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Nazare Loungestol, Sæt inkl. Skammel, Grå
3.299 kr
+ fri fragt
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Nazare Loungestol - Loungestol, Grå Hn1280
3.980 kr
+ fri fragt
Total: 3.980 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bovari DK favicon
Bovari DK
Lounge stol og puf Grå
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic