House Nordic Nagano Sofabord

Bedste pris
Stabil pris
1.579kr
4.690 krSPAR 66%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Nagano sofabordet fra House Nordic kombinerer elegance med funktionalitet. Det er designet i en blød sandfarve og passer perfekt ind i moderne nordiske hjem. Bordet, lavet af robust MDF, har en rund form, der bringer indbydende atmosfære til enhver dagligstue.

House Nordic Nagano Sofabord koster lige nu 1.579 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.579 kr (01. marts 2026) og 1.579 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.579 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Nagano Sofabord, Sand, Ø80cm
1.579 kr
+ fri fragt
Total: 1.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Nagano sofabord, rund sand MDF
2.449 kr
+ fri fragt
Total: 2.449 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Nagano sofabord Ø80cm sandfarvet
2.525 kr
Total: 2.525 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Nagano Sofabord Sofabord, Sand Ø80X40 Cm
4.690 kr
+ fri fragt
Total: 4.690 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kaffeborde