House Nordic Mykonos Daybed

4.7 (3 anmeldelser)
House Nordic Mykonos Daybed
Bedste pris
Stabil pris
5.499kr
7.216 krSPAR 24%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Mykonos Daybed kombinerer stil og komfort med sit naturfarvede polyesterdesign. Denne daybed, der leveres med en pude, er perfekt til afslapning og hygge i dit hjem eller på terrassen.

House Nordic Mykonos Daybed koster lige nu 5.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.499 kr (11. april 2026) og 5.499 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.499 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Mykonos Daybed, Natur 175x88x85cm,
5.499 kr
+ fri fragt
Total: 5.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Mykonos daybed, m. pude natur polyester
6.099 kr
+ fri fragt
Total: 6.099 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Mykonos sofa , daybed med pude natur
6.565 kr
Total: 6.565 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Mykonos Daybed Daybed Med Pude, Natur Hn1250
7.216 kr
+ fri fragt
Total: 7.216 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Senge og sengerammer