House Nordic Mykonos 2,5 Personers Sofa

Bedste pris
Stabil pris
6.899kr
8.326 krSPAR 17%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Oplev den moderne Mykonos 2,5 personers sofa fra House Nordic. Klædt i elegant sandfarvet polyester, kombinerer den stilfuldt design med komfort. Sofaens ben i metal giver et moderne touch, mens den bløde polstring sikrer en behagelig siddeoplevelse i enhver stue.

House Nordic Mykonos 2,5 Personers Sofa koster lige nu 6.899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.899 kr (01. marts 2026) og 6.899 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.899 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Mykonos, 2,5 Personers Sofa, Sand
6.899 kr
+ fri fragt
Total: 6.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC MYKONOS 2,5 PERS SAND 175
7.449 kr
Total: 7.449 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Mykonos 2,5 pers. sofa sand polyester stof og metal
8.199 kr
+ fri fragt
Total: 8.199 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Mykonos sofa 2,5 Personers sandfarvet
8.305 kr
Total: 8.305 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Mykonos 2,5 Personers Sofa 2,5 Personers Sofa, Sand Hn1249
8.326 kr
+ fri fragt
Total: 8.326 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sofaer