House Nordic Miami Tæppe 200x300 cm

Bedste pris
Stabil pris
1.301kr
1.702 krSPAR 24%
hos Boboonline.dk
På lagerFri fragtLaveste

Miami Tæppe fra House Nordic tilføjer elegance og stil til dit hjem. I en smuk sandfarve og fremstillet af polyester, er det både praktisk og dekorativt. Tæppet måler 200x300 cm og giver et luksuriøst touch til din stue eller ethvert rum.

House Nordic Miami Tæppe 200x300 cm koster lige nu 1.301 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.301 kr (08. april 2026) og 1.301 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.301 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Miami gulvtæppe, rektangulær sand polyester
1.301 kr
+ fri fragt
Total: 1.301 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Miami Tæppe Sand farvet 200x300 cm
1.619 kr
+ fri fragt
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Tæppe i sand 200x300 cm 3981418
1.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Miami Tæppe Tæppe, Sandfarvet 200X300 Cm
1.702 kr
+ fri fragt
Total: 1.702 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Tæpper