House Nordic Metz Spisebord

House Nordic Metz Spisebord kombinerer stil og funktionalitet med sin røgede olierede eg og indbyggede tillægsplade. Bordet kan forlænges fra 118 til 158 cm, perfekt til både hverdagsbrug og festlige sammenkomster. Den elegante butterflyfunktion gør udtrækket let og ubesværet.

House Nordic Metz Spisebord koster lige nu 5.300 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.158 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.158 kr (11. juni 2026) og 5.300 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.300 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC METZ SPISEBORD 118
5.300 kr
Total: 5.300 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Metz spisebord, m. butterflybordplade smoked eg
5.699 kr
+ fri fragt
Total: 5.699 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Metz spisebord med tillægsplade butterfly udtræk 118x118/158cm eg olieret smoked
6.015 kr
Total: 6.015 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Metz Spisebord Spisebord, Egetræ, Smoked, Indbyggget Tillægsplade Med Butterflyfunktion Ø118X118-158X75 Cm
6.561 kr
+ fri fragt
Total: 6.561 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Metz Spisebord røget eg L118-158 cm
7.999 kr
+ fri fragt
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og spisestueborde