HOUSE NORDIC Menorca Tæppe

5.0 (1 anmeldelse)
HOUSE NORDIC Menorca Tæppe
Bedste pris
Stabil pris
902kr
1.199 krSPAR 25%
hos Boboonline.dk
På lagerFri fragtLaveste

HOUSE NORDIC Menorca Tæppe er et stilfuldt, rundt tæppe fremstillet af 100% genanvendt plastik. I en elegant sandfarve bringer det både bæredygtighed og æstetik ind i dit hjem. Det slidstærke PET-garn gør det ideelt til både stuer og opholdsrum.

HOUSE NORDIC Menorca Tæppe koster lige nu 902 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 902 kr (08. april 2026) og 902 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 902 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Menorca gulvtæppe, rund sand genanvendt plastik
902 kr
+ fri fragt
Total: 902 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Menorca tæppe Ø180 cm flettet sandfarvet
965 kr
Total: 965 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Menorca Tæppe Menorca Tæppe, 100% Genanvendt Plastik, Sand Ø180 Cm
981 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Menorca Gulvtæppe Ø180 i sand 100% genanvendt plastik
1.125 kr
+ fri fragt
Total: 1.125 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Rundt flettet tæppe i sand lavet af 100% genanvendt plastik Ø180 cm 3981310
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Tæpper
fremstilling: Tuftet
funktioner: Nem pleje