HOUSE NORDIC Menorca Tæppe

5.0 (1 anmeldelse)
HOUSE NORDIC Menorca Tæppe
Bedste pris
Stabil pris
599kr
1.149 krSPAR 48%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Menorca Tæppet fra HOUSE NORDIC er både stilfuldt og bæredygtigt. Lavet af 100% genanvendt plastik, bringer det en naturlig sandfarve ind i dit hjem. Med målene 140x200 cm passer det perfekt til både indendørs og udendørs brug, og dets slidstærke materiale sikrer langvarig holdbarhed.

HOUSE NORDIC Menorca Tæppe koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (08. april 2026) og 599 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Flettet tæppe i sand lavet af 100% genanvendt plastik 140x200 cm 3981305
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Menorca gulvtæppe, rektangulær sand genanvendt plastik
902 kr
+ fri fragt
Total: 902 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Menorca gulvtæppe 140x200cm til udendørs sandfarvet
965 kr
Total: 965 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Menorca Tæppe Menorca Tæppe, 100% Genanvendt Plastik, Sand 140X200 Cm
981 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Lammeuld.dk favicon
Lammeuld.dk
Menorca Tæppe Tæppe i 100% genanvendt plastik, sand, 140x200 cm
1.089 kr
+ fri fragt
Total: 1.089 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Menorca Gulvtæppe Flettet i sand
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Tæpper
fremstilling: Tuftet