House Nordic Melbourne Vitrineskab

4.9 (7 anmeldelser)
House Nordic Melbourne Vitrineskab
Bedste pris
Stabil pris
1.739kr
2.350 krSPAR 26%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Melbourne Vitrineskab fra House Nordic kombinerer stil og funktionalitet i ét smukt møbel. Skabet er fremstillet i elegant sort stål og har to trådnetslåger samt to hylder, der giver rigelig plads til opbevaring af dine yndlingsting. Det minimalistiske design passer perfekt ind i moderne hjem, hvor det kan tilføre et strejf af sofistikeret æstetik.

House Nordic Melbourne Vitrineskab koster lige nu 1.739 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.739 kr (08. april 2026) og 1.739 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.739 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Melbourne Vitrineskab i sort med trådnetslåger,40x80x120cn
1.739 kr
+ fri fragt
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Vitrineskab i sort med trådnetslåger 3001080
1.869 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.918 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Melbourne vitrineskab med trådnet låger, sort
1.929 kr
Total: 1.929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Melbourne vitrineskab, m. 2 trådnetslåger og 2 hylder sort stål
1.959 kr
+ fri fragt
Total: 1.959 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Lammeuld.dk favicon
Lammeuld.dk
Melbourne Vitrineskab Vitrineskab i sort med trådnetslåger
2.209 kr
+ fri fragt
Total: 2.209 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Melbourne Skab Skab, 2 Trådnetslåger, Stål, Sort 80X40X120 Cm
2.350 kr
+ fri fragt
Total: 2.350 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kinesiske skabe og kasser