House Nordic Marlow 2 Personers Sovesofa

House Nordic Marlow 2 Personers Sovesofa kombinerer stil og funktionalitet i et moderne design. Sovesofaen er polstret med holdbart gråt polyesterstof, der er nemt at vedligeholde, og står på ben i naturfarvet træ. Den kompakte størrelse gør den velegnet til både stue og værelse, hvor den tilføjer et elegant udtryk og ekstra soveplads.

House Nordic Marlow 2 Personers Sovesofa koster lige nu 3.549 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.302 kr. Vores prishistorik bygger på 72 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.302 kr (05. juli 2026) og 3.549 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.549 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC MYLOW SOVESOFA 2 PERS GRÅ 160
3.549 kr
Total: 3.549 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Marlow sovesofa 2 pers. grå
3.765 kr
Total: 3.765 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Marlow 2 pers. sovesofa grå polyester og natur træ
3.859 kr
+ fri fragt
Total: 3.859 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Marlow 2 Personers Sovesofa - 2 Personers Sovesofa, Grå, Natur Ben Hn1070
4.444 kr
+ fri fragt
Total: 4.444 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic