HOUSE NORDIC Madrid Spejl Ø80 cm

Bedste pris
Stabil pris
699kr
1.352 krSPAR 48%
hos ebuy24 DK
På lagerFri fragtLaveste

HOUSE NORDIC Madrid Spejl Ø80 cm er et rundt vægspejl med ramme i sort aluminium og spejlglas. Det enkle og stilrene design passer ind i mange rum som entré, badeværelse, stue eller værelse. Spejlet kombinerer nordisk stil med funktionalitet og kan bidrage til at skabe en følelse af rummelighed og lys i hjemmet. Materialerne er aluminium og glas, og spejlet har en diameter på 80 cm.

HOUSE NORDIC Madrid Spejl Ø80 cm koster lige nu 699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (09. maj 2026) og 699 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos ebuy24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Madrid spejl Ø80 cm sort
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Madrid Spejl Sort Ø80 cm
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Madrid vægspejl, rund spejlglas og sort aluminium
809 kr
+ fri fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spejl med ramme i sort Ø80 cm 4001480
840 kr
+ 49 kr fragt
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Madrid Spejl - Spejl, Aluminium Ø80 Cm
1.352 kr
+ fri fragt
Total: 1.352 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic