House Nordic Madrid Spejl Ø60

Bedste pris
Stabil pris
415kr
689 krSPAR 40%
hos ebuy24 DK
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Madrid vægspejl er et elegant og stilfuldt indslag til dit hjem. Spejlet har en sort aluminiumsramme og en diameter på 60 cm, der passer perfekt til både moderne og klassiske indretninger. Det kombinerer æstetik med funktionalitet og skaber en indbydende atmosfære i ethvert rum.

House Nordic Madrid Spejl Ø60 koster lige nu 415 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 417 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 415 kr (17. april 2026) og 417 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 415 kr hos ebuy24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Madrid spejl Ø60 cm sort
415 kr
Total: 415 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Madrid Spejl Spejl, Aluminium, Sort Ø60 Cm
478 kr
+ 49 kr fragt
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Madrid Spejl Sort Ø60 cm
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spejl med ramme i sort Ø60 cm 4001470
550 kr
+ 49 kr fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Madrid vægspejl, rund spejlglas og sort aluminium
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
House Nordic Madrid Spejl 60
689 kr
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Spejle