House Nordic Madrid Spejl

Bedste pris
Stabil pris
809kr
1.548 krSPAR 48%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

House Nordic Madrid gulvspejl er designet til at tilføje et sofistikeret touch til dit hjem. Med sin sortfarvede aluminiumsramme og rektangulære form passer det perfekt ind i moderne interiør. Spejlet på 40x150 cm er ideelt til både funktionalitet og æstetik.

House Nordic Madrid Spejl koster lige nu 809 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 809 kr (08. april 2026) og 809 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 809 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spejl med ramme i sort 40x150 cm 4001520
809 kr
+ 49 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Madrid Spejl Sort
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Madrid gulvspejl, rektangulær spejlglas og sort aluminium
1.019 kr
+ fri fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
House Nordic Madrid spejl 150
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Madrid Spejl Spejl, Aluminium, Sort 40X150 Cm
1.548 kr
+ fri fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Spejle