House Nordic Madrid Spejl

Bedste pris
Stabil pris
478kr
699 krSPAR 32%
hos Billige Bolig Møbler
På lagerLaveste

House Nordic Madrid vægspejl kombinerer moderne stil med funktionalitet. Med en diameter på 60 cm og en elegant messing ramme i aluminium, tilføjer det et sofistikeret touch til ethvert rum. Dette spejl er ideelt til stue, entre eller soveværelse og giver din indretning et stilfuldt løft.

House Nordic Madrid Spejl koster lige nu 478 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 478 kr (08. april 2026) og 478 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 478 kr hos Billige Bolig Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Madrid Spejl Spejl, Aluminium, Messing Look Ø60 Cm
478 kr
+ 49 kr fragt
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Madrid Spejl Messing look
499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Madrid spejl Ø60cm messing dekor
519 kr
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spejl med ramme i messing look Ø60 cm 4001450
550 kr
+ 49 kr fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Madrid vægspejl, rund spejlglas og messing aluminium
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
House Nordic Madrid Spejl 60
689 kr
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Bovari DK favicon
Bovari DK
Rundt spejl Aluminium Messing look
699 kr
Total: 699 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Indretning