House Nordic Madeline Relief No.2

House Nordic Madeline Relief No.2 er en stilren vægdekoration i råhvid canvas, MDF og polystyrene. Med sine bløde, organiske former og minimalistiske udtryk tilfører den et roligt og kunstnerisk præg til hjemmet. Dekorationen måler 60x90 cm og passer ind i de fleste rum, hvor den skaber stemning og atmosfære.

House Nordic Madeline Relief No.2 koster lige nu 629 kr. En stigning på 12,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 562 kr. Vores prishistorik bygger på 59 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 562 kr (08. juni 2026) og 629 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 629 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Madeline relief vægdekoration, No.2, rektangulær råhvid canvas, MDF, polystyrene 60x90
629 kr
+ fri fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Madeline NO 2,60 relief vægdekoration med ramme 60x90cm hvid
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Madeline Relief Vægdekoration - Relief Vægdekoration, Hvid, No.2 60X90 Cm
672 kr
+ 49 kr fragt
Total: 721 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Madeline Relief Vægdekoration : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic