House Nordic Lido U-Sofa HN1020

Bedste pris
Stabil pris
11.999kr
15.147 krSPAR 21%
hos Homeshop DK
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Lido U-Sofa er ideel til moderne stuer, med sit stilfulde olivengrønne design og komfortable polstring. Sofaens venstrevendte åbne ende gør den fleksibel til forskellige rumopstillinger, og de medfølgende fire puder tilføjer ekstra hygge. Lavet i slidstærk polyester med sorte træben, kombinerer den stil med holdbarhed.

House Nordic Lido U-Sofa HN1020 koster lige nu 11.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 11.999 kr (27. marts 2026) og 11.999 kr (27. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 11.999 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
U-sofa med åben ende venstrevendt i olivengrøn med fire puder HN1020 Åben Ende 1301475
11.999 kr
+ fri fragt
Total: 11.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Lido sofa Usofa venstrevendt 4 pyntepuder olivengrøn
12.935 kr
Total: 12.935 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Lido U-Sofa Åben Ende i olivengrøn
12.999 kr
+ fri fragt
Total: 12.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Lido U-Sofa, m. åben ende venstrevendt og 4 puder olivengrøn polyester og sort træ
13.625 kr
+ fri fragt
Total: 13.625 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Lido U-Sofa Åben Ende U-Sofa Åben Ende, Venstrevendt I Olivengrøn Med Fire Puder Og Sorte Træben Hn1020
15.147 kr
+ fri fragt
Total: 15.147 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sofaer