House Nordic Lido Sofa

House Nordic Lido sofaen kombinerer nordisk design med komfort og stil. Denne højrevendte chaiselongsofa i sennepsgul velour leveres med fire puder og naturtræben, hvilket gør den til et elegant midtpunkt i din stue.

House Nordic Lido Sofa koster lige nu 7.899 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 7.504 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.504 kr (17. maj 2026) og 7.899 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.899 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Lido Lounge Sofa højrevendt i sennepsgul velour med fire puder HN1004
7.899 kr
+ fri fragt
Total: 7.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Lido sofa, m. højrevendt chaiselong sennepsgul velour
7.999 kr
+ fri fragt
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sofa højrevendt i sennepsgul velour med fire puder HN1004 1301184
7.999 kr
+ fri fragt
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Lido sofa , Chaiselong sofa højrevendt velour senneps gul
8.759 kr
Total: 8.759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Lido Loungesofa Loungesofa, Højrevendt I Sennepsgul Velour Med Fire Puder Og Natur Træben Hn1004
9.586 kr
+ fri fragt
Total: 9.586 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.1%

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sofaer