House Nordic Lido Lounge Sofa HN1050

Bedste pris
Stabil pris
7.999kr
9.400 krSPAR 15%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Lido Lounge Sofa er en elegant, højrevendt sofa i sandfarvet polyester, perfekt til stuen. Sofaen kommer med fire komfortable puder og naturtræben, og dens rummelige design skaber hyggelige rammer for familien.

House Nordic Lido Lounge Sofa HN1050 koster lige nu 7.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.999 kr (01. marts 2026) og 7.999 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.999 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Lido Lounge Sofa højrevendt, sand HN1050
7.999 kr
+ fri fragt
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Lido loungesofa, højre chaiselong, m. 4 puder sand polyester og natur bøg
8.699 kr
+ fri fragt
Total: 8.699 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Lido sofa , loungesofa højrevendt med 4 puder sandfarvet
8.905 kr
Total: 8.905 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Lido Loungesofa Loungesofa, Højrevendt I Sand Med Fire Puder Og Natur Træben Hn1050
9.400 kr
+ fri fragt
Total: 9.400 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Sofaer