House Nordic Lido Lounge Sofa HN1020

House Nordic Lido Lounge Sofa kombinerer elegant design med praktisk funktionalitet. Den højrevendte sofa i olivengrøn polyester byder på ekstra komfort med fire inkluderede puder og sorte træben. Ideel til både hyggeaftener og sammenkomster.

House Nordic Lido Lounge Sofa HN1020 koster lige nu 7.999 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 7.712 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.712 kr (05. juli 2026) og 7.999 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.999 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Lido Lounge Sofa Olivengrøn Højrevendt
7.999 kr
+ fri fragt
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sofa højrevendt i olivengrøn med fire puder HN1020 1301480
7.999 kr
+ fri fragt
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Lido sofa Chaiselong sofa højrevendt 4 pyntepuder olivengrøn
8.755 kr
Total: 8.755 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Lido loungesofa, højre chaiselong, m. 4 puder olivengrøn polyester og egetræ
8.979 kr
+ fri fragt
Total: 8.979 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Lido Loungesofa Loungesofa, Højrevendt I Olivengrøn Med Fire Puder Og Sorte Træben Hn1020
9.586 kr
+ fri fragt
Total: 9.586 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.7%

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sofaer