HOUSE NORDIC Lido Lounge Sofa HN1005

Oplev stil og komfort med HOUSE NORDIC Lido Lounge Sofaen. Denne venstrevendte sofa er designet med mørkeblå velour og natur træben og leveres med fire matchende puder. Perfekt til at skabe et elegant og indbydende opholdssted i stuen.

HOUSE NORDIC Lido Lounge Sofa HN1005 koster lige nu 7.899 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 7.889 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.889 kr (10. marts 2026) og 7.979 kr (08. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.899 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Lido sofa, m. venstrevendt chaiselong mørkeblåt velour
7.899 kr
+ fri fragt
Total: 7.899 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Lido Lounge Sofa venstrevendt i mørkeblåt velour med fire puder HN1005
7.979 kr
+ fri fragt
Total: 7.979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sofa venstrevendt i mørkeblåt velour med fire puder HN1005 1301193
7.999 kr
+ fri fragt
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Lido Loungesofa Loungesofa, Venstrevendt I Mørkeblå Velour Med Fire Puder Og Natur Træben Hn1005
9.586 kr
+ fri fragt
Total: 9.586 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sofaer