House Nordic Lido Lounge Sofa

Oplev ultimativ komfort og stil med House Nordic's Lido Lounge Sofa. Denne elegante, venstrevendte sofa i olivengrøn har polstrede sæder og armlæn samt fire pyntepuder. De sorte træben tilføjer et sofistikeret touch, mens polyesterbetrækket sikrer holdbarhed og nem vedligeholdelse. Perfekt til både afslapning og hyggelige stunder i hjemmet.

House Nordic Lido Lounge Sofa koster lige nu 7.999 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 7.694 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.694 kr (17. maj 2026) og 7.999 kr (26. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.999 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Lido Lounge Sofa Olivengrøn Venstrevendt
7.999 kr
+ fri fragt
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sofa venstrevendt i olivengrøn med fire puder HN1020 1301485
7.999 kr
+ fri fragt
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Lido loungesofa, m. venstre chaiselong og 4 puder olivengrøn polyester og egetræ
8.099 kr
+ fri fragt
Total: 8.099 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Lido sofa Chaiselong sofa venstrevendt 4 pyntepuder olivengrøn
8.755 kr
Total: 8.755 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Lido Loungesofa Loungesofa, Venstrevendt I Olivengrøn Med Fire Puder Og Sorte Træben Hn1020
9.586 kr
+ fri fragt
Total: 9.586 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.0%

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sofaer