House Nordic Lido Lounge Sofa

Bedste pris
Stabil pris
7.899kr
9.689 krSPAR 18%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Oplev enestående komfort med House Nordic Lido Lounge Sofa i mørkegrøn velour. Denne højrevendte sofa kombinerer nordisk design med funktionalitet og stil. Med fire puder og naturtræben er den perfekt til at skabe en sofistikeret atmosfære i din stue.

House Nordic Lido Lounge Sofa koster lige nu 7.899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.899 kr (10. april 2026) og 7.899 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.899 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Lido Lounge Sofa højrevendt i mørkegrøn velour med fire puder HN1006
7.899 kr
+ fri fragt
Total: 7.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sofa højrevendt i mørkegrøn velour med fire puder HN1006 1301185
7.999 kr
+ fri fragt
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Lido chaiselong sofa højrevendt velour inkl. 4 pyntepuder, grøn
8.759 kr
Total: 8.759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Lido Loungesofa Loungesofa, Højrevendt I Mørkegrøn Velour Med Fire Puder Og Natur Træben Hn1006
9.586 kr
+ fri fragt
Total: 9.586 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Lido loungesofa, m. højre chaiselong mørkegrøn velour og natur træ
9.689 kr
+ fri fragt
Total: 9.689 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sofaer