House Nordic Lido 3 Personers Sofa

Bedste pris
Stabil pris
5.119kr
6.474 krSPAR 21%
hos Homeshop DK
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Lido 3 Personers Sofa kombinerer moderne design med komfort. Udført i stonefarvet polyester med sorte træben, er sofaen en stilfuld tilføjelse til enhver stue. Inkluderer to matchende puder for ekstra hygge.

House Nordic Lido 3 Personers Sofa koster lige nu 5.119 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.119 kr (26. marts 2026) og 5.119 kr (26. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.119 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sofa i stone med to puder HN1030 1301447
5.119 kr
+ fri fragt
Total: 5.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Lido sofa 3 personers 2 pyntepuder stone
5.685 kr
Total: 5.685 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Lido 3 pers. sofa, m. 2 puder stone polyester og sort træ
5.779 kr
+ fri fragt
Total: 5.779 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Lido 3 Personers Sofa 3 Personers Sofa, Stone Med To Puder Og Sorte Træben Hn1030
6.474 kr
+ fri fragt
Total: 6.474 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sofaer