House Nordic Lido 3 Personers Sofa

Bedste pris
Stabil pris
5.695kr
6.474 krSPAR 12%
hos ebuy24 DK
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Lido 3 Personers Sofa er en elegant sofa med mørkegrønt velourbetræk og ben i naturfarvet træ. Sofaen leveres med to pyntepuder og passer perfekt til stuen eller teenageværelset. Det nordiske design kombinerer stil og komfort og gør sofaen velegnet til at skabe et indbydende opholdsområde i hjemmet.

House Nordic Lido 3 Personers Sofa koster lige nu 5.695 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 57 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.695 kr (09. maj 2026) og 5.695 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.695 kr hos ebuy24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Lido sofa 3 pers. velour inkl. 2 pyntepuder, grøn
5.695 kr
Total: 5.695 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Lido 3 Personers Sofa i mørkegrønt velour med to puder HN1006
5.699 kr
+ fri fragt
Total: 5.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Lido 3 pers sofa mørkegrøn velour og natur træ
6.019 kr
+ fri fragt
Total: 6.019 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Lido 3 Personers Sofa - 3 Personers Sofa, Mørkegrøn Velour Med To Puder Og Natur Træben Hn1006
6.474 kr
+ fri fragt
Total: 6.474 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic