House Nordic Lido 3 Personers Sofa

4.5 (34 anmeldelser)
House Nordic Lido 3 Personers Sofa
Bedste pris
Stabil pris
5.119kr
6.474 krSPAR 21%
hos Homeshop DK
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Lido 3 Personers Sofa kombinerer nordisk elegance med komfort. Den er beklædt med luksuriøst sennepsgul velour og har to matchende puder samt naturfarvede træben. Perfekt til at bringe farve og stil ind i din stue.

House Nordic Lido 3 Personers Sofa koster lige nu 5.119 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.119 kr (10. april 2026) og 5.119 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.119 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sofa i sennepsgult velour med to puder HN1004 1301444
5.119 kr
+ fri fragt
Total: 5.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Lido 3 Personers Sofa i sennepsgult velour med to puder HN1004
5.699 kr
+ fri fragt
Total: 5.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Lido sofa 3 pers. velour inkl. 2 pyntepuder, sennepsgul
5.705 kr
Total: 5.705 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Lido 3 pers sofa sennepsgul velour og natur træ
6.299 kr
+ fri fragt
Total: 6.299 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Lido 3 Personers Sofa 3 Personers Sofa, Sennepsgul Velour Med To Puder Og Natur Træben Hn1004
6.474 kr
+ fri fragt
Total: 6.474 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sofaer
design: Standard