HOUSE NORDIC Lido 3 pers. sofa

Bedste pris
Stabil pris
5.119kr
6.474 krSPAR 21%
hos Homeshop DK
På lagerFri fragtLaveste

Nyd de afslappende stunder med HOUSE NORDIC Lido 3-personers sofa. Denne sofa byder på høj komfort med dens polstrede sæder og er betrukket i stilfuld olivengrøn polyester. De sorte træben giver et elegant touch, og de medfølgende puder sikrer ekstra hygge.

HOUSE NORDIC Lido 3 pers. sofa koster lige nu 5.119 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.119 kr (01. april 2026) og 5.119 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.119 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sofa i olivengrøn med to puder HN1020 1301446
5.119 kr
+ fri fragt
Total: 5.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Lido 3 pers. sofa, m. 2 puder olivengrøn polyester og sort træ
5.399 kr
+ fri fragt
Total: 5.399 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Lido 3 Personers Sofa i olivengrøn
5.499 kr
+ fri fragt
Total: 5.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Lido sofa 3 personers 2 pyntepuder olivengrøn
5.685 kr
Total: 5.685 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Lido 3 Personers Sofa 3 Personers Sofa, Olivengrøn Med To Puder Og Sorte Træbnen Hn1020
6.474 kr
+ fri fragt
Total: 6.474 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Sofaer