HOUSE NORDIC Lido 2,5 Personers Sofa

Bedste pris
Stabil pris
4.559kr
6.104 krSPAR 25%
hos Homeshop DK
På lagerFri fragtLaveste

HOUSE NORDIC Lido 2,5 Personers Sofa kombinerer komfort og elegance til din stue. Med dens polstring og stonefarvede polyester giver den en hyggelig atmosfære. De sorte træben tilføjer et moderne touch, mens de medfølgende puder sikrer ekstra komfort i dine afslappende øjeblikke.

HOUSE NORDIC Lido 2,5 Personers Sofa koster lige nu 4.559 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 15,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 5.406 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.559 kr (16. marts 2026) og 5.406 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.559 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sofa i stone med to puder HN1030 1301437
4.559 kr
+ fri fragt
Total: 4.559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Lido sofa 2,5 personers 2 pyntepuder stone
5.405 kr
Total: 5.405 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Lido 2,5 pers. sofa, m. 2 puder stone polyester og sort træ
5.599 kr
+ fri fragt
Total: 5.599 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Lido 2,5 Personers Sofa 2,5 Personers Sofa, Stone Med To Puder Og Sorte Træben Hn1030
6.104 kr
+ fri fragt
Total: 6.104 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sofaer