House Nordic Lido 2,5 Personers Sofa

Bedste pris
Stabil pris
4.559kr
6.104 krSPAR 25%
hos Homeshop DK
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Lido 2,5 personers sofa kombinerer komfort og stil med sit elegante design i mørkegrøn velour. De to pyntepuder tilføjer ekstra hygge, mens de naturfarvede træben giver et nordisk touch. Perfekt til stuen, hvor den både inviterer til afslapning og æstetisk nydelse.

House Nordic Lido 2,5 Personers Sofa koster lige nu 4.559 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.559 kr (26. marts 2026) og 4.559 kr (26. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.559 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sofa i mørkegrønt velour med to puder HN1006 1301435
4.559 kr
+ fri fragt
Total: 4.559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Lido 2,5 Personers Sofa i mørkegrønt velour med to puder HN1006
4.999 kr
+ fri fragt
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Lido 2,5 pers sofa mørkegrøn velour og natur træ
5.199 kr
+ fri fragt
Total: 5.199 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Lido sofa 2,5 pers. velour inkl. 2 pyntepuder, grøn
5.405 kr
Total: 5.405 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Lido 2,5 Personers Sofa 2,5 Personers Sofa, Mørkegrøn Velour Med To Puder Og Natur Træben Hn1006
6.104 kr
+ fri fragt
Total: 6.104 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sofaer