House Nordic Lido 2,5 Personers Sofa

Bedste pris
Stabil pris
4.559kr
7.000 krSPAR 35%
hos Homeshop DK
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Lido 2,5 Personers Sofa er en kombination af nordisk design og komfort. Denne sofa i sennepsgul velour med naturfarvede træben bringer stil og elegance til dit hjem. To matchende puder giver ekstra komfort, mens den slidstærke velour sikrer, at sofaen bevarer sit smukke udseende over tid.

House Nordic Lido 2,5 Personers Sofa koster lige nu 4.559 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.559 kr (10. april 2026) og 4.559 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.559 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sofa i sennepsgult velour med to puder HN1004 1301434
4.559 kr
+ fri fragt
Total: 4.559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Lido sofa 2,5 pers. velour inkl. 2 pyntepuder, sennepsgul
5.415 kr
Total: 5.415 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Lido 2,5 pers sofa sennepsgul velour og natur træ
5.799 kr
+ fri fragt
Total: 5.799 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Lido 2,5 Personers Sofa 2,5 Personers Sofa, Sennepsgul Velour Med To Puder Og Natur Træben Hn1004
6.104 kr
+ fri fragt
Total: 6.104 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Lido 2,5 Personers Sofa i sennepsgult velour med to puder HN1004
7.000 kr
+ fri fragt
Total: 7.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sofaer