House Nordic Kyoto TV-bænk

Bedste pris
Stabil pris
1.999kr
2.905 krSPAR 31%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Kyoto TV-bænken kombinerer stil med funktionalitet. Med røgfarvet egefiner og sorte metalben tilbyder den et moderne nordisk look. De to låger og to hylder giver rigelig opbevaringsplads til elektronisk udstyr, og det slanke design passer perfekt ind i moderne hjem.

House Nordic Kyoto TV-bænk koster lige nu 1.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.999 kr (01. marts 2026) og 1.999 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Kyoto TV-bænk, smoked egefiner, 150x40x50cm
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Kyoto TV-bænk, m. 2 låger og 2 hylder røgfarvet egefiner og sort stål
2.749 kr
+ fri fragt
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Kyoto TV møbel 2 låger, 2 hylder smoked
2.895 kr
Total: 2.895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Kyoto Tv-Bænk Tv-Bænk, 2 Låger, 2 Hylder, Egefiner, Smoked, Sorte Metalben 150X40X50 Cm
2.905 kr
+ fri fragt
Total: 2.905 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Borde til underholdningscentre og tv