House Nordic Kyoto Skænk

Bedste pris
Stabil pris
2.699kr
3.719 krSPAR 27%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Kyoto skænken er en elegant og funktionel tilføjelse til dit hjem. Med tre rummelige skuffer og to låger i røgfarvet egefiner på sort stålramme, tilbyder den både stil og praktisk opbevaring. Perfekt til stuen eller spisestuen.

House Nordic Kyoto Skænk koster lige nu 2.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.699 kr (01. marts 2026) og 2.699 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.699 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Kyoto Skænk, egefiner smoked, B150xD40xH74 cm
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC KYOTO SKÆNK 150
3.099 kr
Total: 3.099 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Kyoto skænk 3 skuffer, 2 låger eg finer smoked
3.465 kr
Total: 3.465 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Kyoto Skænk Skænk, 3 Skuffer, 2 Låger, Egefiner, Smoked, Sorte Metalben 150X40X74 Cm
3.600 kr
+ fri fragt
Total: 3.600 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Kyoto skænk, m. 2 låger, 2 hylder og 3 skuffer røgfarvet egefiner og sort stål
3.719 kr
+ fri fragt
Total: 3.719 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Buffetborde og sideborde