House Nordic Kyoto Skænk

Bedste pris
Stabil pris
2.349kr
3.322 krSPAR 29%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Kyoto skænk er en stilfuld tilføjelse til dit hjem. Med to låger og tre skuffer tilbyder den rigelig opbevaringsplads. Skænken er fremstillet i naturfarvet egefiner med sorte metalben og tilfører et moderne touch til din stue eller spisestue.

House Nordic Kyoto Skænk koster lige nu 2.349 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.349 kr (01. marts 2026) og 2.349 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.349 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Kyoto Skænk, egefiner, B150xD40xH74 cm
2.349 kr
+ fri fragt
Total: 2.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC KYOTO SKÆNK 150
2.599 kr
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Kyoto skænk 2 låger , 3 skuffer eg finer
2.755 kr
Total: 2.755 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Skænk, egefiner, sorte metalben, 3 skuffer, 2 låger, 150x40x74 cm
3.049 kr
+ fri fragt
Total: 3.049 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Kyoto Skænk Skænk, 3 Skuffer, 2 Låger, Egefiner, Natur, Sorte Metalben 150X40X74 Cm
3.322 kr
+ fri fragt
Total: 3.322 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Buffetborde og sideborde