House Nordic Kyoto Reol

Bedste pris
Stabil pris
2.299kr
3.462 krSPAR 34%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Kyoto Reolen fra House Nordic er en elegant kombination af stil og funktionalitet. Med to låger og fire hylder tilbyder den rigelig opbevaringsplads, mens det naturlige egefiner og sorte stålben skaber et moderne udtryk. Perfekt til både stue og kontor.

House Nordic Kyoto Reol koster lige nu 2.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.299 kr (01. marts 2026) og 2.299 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.299 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Kyoto Reol, 2 låger, 4 hylder, egefiner, natur, sorte metalben, 80x30x200cm
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Kyoto reol 2 låger, 4 hylder egefiner
2.899 kr
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC KYOTO REOL 80
2.899 kr
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Kyoto reol, m. 2 låger, 4 hylder natur melamin/egefiner og sort stål
3.189 kr
+ fri fragt
Total: 3.189 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Kyoto Reol Reol, 2 Låger, 4 Hylder, Egefiner, Natur, Sorte Metalben 80X30X200 Cm
3.462 kr
+ fri fragt
Total: 3.462 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Bogskabe og reoler
funktioner: Justerbar, Til bøger
hyldemateriale: Oak