House Nordic Kyoto Kommode

4.8 (4 anmeldelser)
House Nordic Kyoto Kommode
Bedste pris
Stabil pris
2.049kr
2.999 krSPAR 32%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Kyoto kommoden er skabt med et elegant design i røgfarvet egefiner og sorte metalben. Den er udstyret med fire rummelige skuffer, ideel til opbevaring i både soveværelse og entre. Kommoden samles nemt og tilføjer et moderne touch til dit hjem.

House Nordic Kyoto Kommode koster lige nu 2.049 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.049 kr (01. marts 2026) og 2.049 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.049 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Kyoto Kommode, mørkegfiner, 80x40x85cm
2.049 kr
+ fri fragt
Total: 2.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Kyoto kommode, m. 4 skuffer røgfarvet egefiner og sort stål
2.489 kr
+ fri fragt
Total: 2.489 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC KYOTO KOMMODE 80
2.599 kr
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Kyoto kommode 4 skuffer egefiner
2.945 kr
Total: 2.945 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Kyoto Kommode Kommode, 4 Skuffer, Egefiner, Smoked, Sorte Metalben 80X40X85 Cm
2.952 kr
+ fri fragt
Total: 2.952 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bovari DK favicon
Bovari DK
Kommode smoked brun i egefiner med sorte metalben 4 skuffer
2.999 kr
Total: 2.999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Toiletborde