House Nordic Kyoto Kommode

4.0 (10 anmeldelser)
House Nordic Kyoto Kommode
Bedste pris
Stabil pris
1.949kr
2.999 krSPAR 35%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Kyoto kommoden fra House Nordic er en stilren opbevaringsløsning i nordisk design. Med fire rummelige skuffer og naturfarvet egefiner bringer den elegant funktionalitet til ethvert rum. Sorte metalben giver et moderne twist til kommodens naturlige varme.

House Nordic Kyoto Kommode koster lige nu 1.949 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.949 kr (28. marts 2026) og 1.949 kr (28. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.949 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Kyoto Kommode, egefiner, B80xD40xH85 cm
1.949 kr
+ fri fragt
Total: 1.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Kommode, egefiner, sorte metalben, 4 skuffer, 80x40x85 cm
2.049 kr
+ fri fragt
Total: 2.049 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Kyoto kommode 4 skuffer eg finer
2.129 kr
Total: 2.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Kyoto Kommode Kommode, 4 Skuffer, Egefiner, Natur, Sorte Metalben 80X40X85 Cm
2.720 kr
+ fri fragt
Total: 2.720 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bovari DK favicon
Bovari DK
Kommode natur i egefiner med sorte metalben 4 skuffer
2.999 kr
Total: 2.999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Toiletborde