House Nordic Kyoto Hjørnebord

Bedste pris
Stabil pris
949kr
1.088 krSPAR 13%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

Kyoto hjørnebord fra House Nordic er det perfekte valg til et moderne hjem. Med en smuk finish i smoked egefiner og sorte stålben, tilbyder bordet både stil og funktionalitet. Det indeholder en praktisk skuffe, ideel til opbevaring af småting i stuen eller entréen.

House Nordic Kyoto Hjørnebord koster lige nu 949 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 949 kr (01. marts 2026) og 949 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 949 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Kyoto Hjørnebord, egefiner mørk, 50x40x50cm
949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Kyoto hjørnebord, m. 1 rum og 1 skuffe røgfarvet egefiner og sort stål
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Kyoto hjørnebord 1 skuffe eg finer smoked
1.059 kr
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Kyoto Hjørnebord Hjørnebord, 1 Skuffe, Egefiner, Smoked, Sorte Metalben 50X40X50 Cm
1.088 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sideborde