House Nordic Kingston Sofa

Bedste pris
Stabil pris
11.499kr
15.789 krSPAR 27%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Kingston sofa fra House Nordic er en stilfuld og komfortabel løsning til stuen. Sofaen er polstret i brun polyester og har en venstrevendt chaiselong, der giver ekstra plads til afslapning. Med to medfølgende puder kan du skabe et hyggeligt hjørne til både hverdag og gæster.

House Nordic Kingston Sofa koster lige nu 11.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 11.499 kr (01. marts 2026) og 11.499 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 11.499 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Kingston Sofa, venstrevendt,Brun, 294x90/175x69 cm
11.499 kr
+ fri fragt
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Kingston sofa med 2 puder, venstrevendt brun
15.255 kr
Total: 15.255 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Kingston sofa, m. venstre chaiselong og 2 puder brun polyester
15.289 kr
+ fri fragt
Total: 15.289 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Kingston Loungesofa Lounge Med 2 Puder, Venstrevendt, Brun Hn1299
15.789 kr
+ fri fragt
Total: 15.789 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sofaer