House Nordic Kells Sovesofa

Bedste pris
Stabil pris
2.299kr
2.899 krSPAR 21%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Kells Sovesofa er en elegant løsning, der tilføjer både stil og komfort til dit hjem. Med sit moderne design passer den perfekt ind i både stuer og gæsteværelser, hvilket gør den ideel til daglig brug og som en behagelig soveplads for gæster.

House Nordic Kells Sovesofa koster lige nu 2.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.299 kr (01. marts 2026) og 2.299 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.299 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic - Kells Sovesofa, 208 cm.
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Kells sovesofa mørk sand polyester og natur træ
2.779 kr
+ fri fragt
Total: 2.779 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Kells Sovesofa Sovesofa, Mørk Sand, Natur Ben Hn1085
2.838 kr
+ fri fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Kells sovesofa sandfarvet mørk
2.899 kr
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Sofaer