HOUSE NORDIC Jersey Spejl Ø100 cm

4.0 (13 anmeldelser)

HOUSE NORDIC's Jersey vægspejl tilbyder et elegant og moderne touch til ethvert boligindretning. Med en sort stålramme og en generøs diameter på 100 cm, kombinerer spejlet praktisk funktionalitet med æstetisk skønhed. Det alsidige design gør det ideelt til både stuer, soveværelser og entréer.

HOUSE NORDIC Jersey Spejl Ø100 cm koster lige nu 999 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (08. april 2026) og 999 kr (27. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Jersey Spejl sort Ø100 cm
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Jersey vægspejl spejlglas og sort stål
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spejl med ramme i sort Ø100 cm 4001230
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Jersey Spejl Spejl, Stål, Sort Ø100 Cm
1.572 kr
+ fri fragt
Total: 1.572 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Spejle
montering: Væg
rammemateriale: Brass