House Nordic Jersey Spejl Ø100 cm

Tilfør dit hjem et strejf af elegance og varme med Jersey spejlet fra House Nordic. Dette runde spejl i messing look og stål med en diameter på 100 cm er perfekt til at skabe et stilfuldt fokuspunkt i ethvert rum. Det diskrete design og rødligt skær komplimenterer både moderne og klassiske indretninger.

House Nordic Jersey Spejl Ø100 cm koster lige nu 939 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 890 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 890 kr (01. marts 2026) og 989 kr (21. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 939 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC rund Jersey vægspejl spejlglas og messing stål
939 kr
+ fri fragt
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Jersey Spejl messing look Ø100 cm
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spejl med ramme i messing look Ø100 cm 4001180
1.249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Jersey Spejl Spejl, Stål, Messing Look Ø100 Cm
1.572 kr
+ fri fragt
Total: 1.572 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Spejle