House Nordic Inverness Puf

Inverness puffen fra House Nordic tilføjer komfort og stil til dit hjem. Den runde puf er betrukket med blød, lysebrun polyester og står på elegante træben, hvilket gør den til en perfekt tilføjelse til din stueindretning.

House Nordic Inverness Puf koster lige nu 579 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 559 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (30. april 2026) og 581 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 579 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Inverness puf, rund lysebrun polyester og brun træ
579 kr
+ fri fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Inverness puf Ø50cm brun
579 kr
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic - Inverness Puf - Ø50cm
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Inverness Puf Puf, Lysebrun Ø50X36 Cm, Hn1260
624 kr
+ 49 kr fragt
Total: 673 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.6%

Specifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Ottomaner