House Nordic Houston Parasol

Houston parasol fra House Nordic er det ideelle valg til udendørs afslapning. Med en diameter på 300 cm tilbyder den rigeligt med skygge og kan let justeres med hejs- og tilt-funktion. Sort design og robust metalstok sikrer både stil og holdbarhed, perfekt til haven eller terrassen.

House Nordic Houston Parasol koster lige nu 529 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 501 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 501 kr (01. marts 2026) og 529 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 529 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Parasol med hejs og tilt, metalstok, sort, ø300 cm
529 kr
+ fri fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Houston Parasol Parasol Med Hejs Og Tilt, Metalstok, Sort, Ø300 Cm
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Houston parasol Ø300cm med tiltfunktion, hejs sort
591 kr
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Houston Parasol Sort
649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Parasoller og solskærme